KS Wrocław

ZEBRANIE PLENARNE I EGZAMINY

Zarząd Kolegium Sędziów Wrocław informuje, że w czwartek 25 sierpnia o godzinie 18:00 odbędzie się zebranie plenarne sędziów KS Wrocław. Spotkanie odbędzie się w budynku P4 AWF Wrocław przy al. Paderewskiego 35.

Obecność wszystkich sędziów i obserwatorów jest obowiązkowa. Ewentualne usprawiedliwienia prosimy kierować do sekretarza KS Wrocław – Macieja Habudy na adres e-mail: zarzad.ks.wroclaw@gmail.com.

________________________________________________________________________________

Informujemy jednocześnie, że ustalono termin egzaminów KS Wrocław w rundzie jesiennej sezonu 2022/23. Egzaminy teoretyczne oraz sprawnościowe odbędą się w terminach:

  • 6 września (wtorek) – klasa O, A, kandydaci do kl. A
  • 8 września (czwartek) – klasa B

Szczegółowe informacje dotyczące m.in. formy zaliczenia zostały przesłane zainteresowanym sędziom drogą mailową. Rozpiska godzinowa zostanie przekazana w późniejszym terminie.

Sędziów klasy B, którzy zgłaszają chęć walki o awans do klasy A w sezonie 2022/23, prosimy o zgłoszenie tej informacji drogą mailową do referenda ds. szkolenia – Adama Karasewicza, na adres e-mail: adam.karasewicz@wp.pl oraz sekretarza KS Wrocław – Macieja Habudy na adres e-mail: zarzad.ks.wroclaw@gmail.com.

Udostępnij

Zobacz także

Aktualności

Składki KSP i KFD 2024

Informujemy, że Zarząd Fundacji KSP podjął decyzję o ustaleniu składki na 2024 r. w wysokości 100 zł. Zarząd KS Wrocław podjął jednocześnie decyzję o utrzymaniu

Czytaj więcej »
Aktualności

KURS SĘDZIOWSKI 2024

RUSZAMY Z ZAPISAMI NA KURS SĘDZIOWSKI 2024! Tegoroczny kurs odbędzie się w formie szkoleń online oraz w ramach zajęć praktycznych na boisku. Kurs poprowadzą sędziowie

Czytaj więcej »
Aktualności

Drugi termin egzaminów

ROZPISKA GODZINOWA EGZAMINÓW Informujemy, że drugi termin egzaminów odbędzie się w czwartek 7.09.2023 na obiektach AWF. Egzamin teoretyczny odbędzie się w sali 2.2 w budynku

Czytaj więcej »