KS Wrocław

Komunikat Zarządu – prośba do sędziów KS Wrocław

Zarząd Kolegium Sędziów Wrocław przypomina wszystkim sędziom i obserwatorom zrzeszonym w naszej organizacji, że wszelkie sprawy i problemy natury organizacyjnej i formalnej w pierwszej kolejności powinny być zgłaszane do Zarządu KS, nie zaś bezpośrednio do pracowników Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.


Jako organizacja zrzeszająca ponad 200 sędziów i obserwatorów na obszarze naszego okręgu, każdorazowo staramy się pomóc w rozwiązaniu wszelkich Waszych problemów. W przypadku wszelkich wątpliwości związanych nie tylko z ogólnie rozumianą działalnością sędziowską, ale też niecodziennymi zdarzeniami jakie miały miejsce podczas meczów, prosimy o kontakt z wybranymi członkami Zarządu KS.


Sytuacje, w których dowiadujemy się o problemach sędziów dopiero od pracowników Dolnośląskiego ZPN, niekiedy uniemożliwia nam udzielenie odpowiedniej i szybkiej pomocy naszym arbitrom.

Udostępnij

Zobacz także

Aktualności

Egzaminy KS Wrocław 19.03 i 21.03

W nawiązaniu do wcześniejszych komunikatów w załączniku rozpiska wtorkowych i czwartkowych egzaminów.  Ważne! Wtorkowe egzaminy teoretyczne odbędą się w sali 2/2 budynku P5, zaś czwartkowe

Czytaj więcej »
Aktualności

Składki KSP i KFD 2024

Informujemy, że Zarząd Fundacji KSP podjął decyzję o ustaleniu składki na 2024 r. w wysokości 100 zł. Zarząd KS Wrocław podjął jednocześnie decyzję o utrzymaniu

Czytaj więcej »